Oferta

Oferujemy Państwu pokoje do wynajęcia w malowniczym Grzybowie k. Kołobrzegu. Nasz obiekt znajduje się w samym centrum miejscowości, a zarazem w zaciszu wydm Morza Bałtyckiego. Do morza mamy tylko 150 metrów, to mniej niż 5 minut spacerkiem do skorzystania z kąpieli słonecznej i wodnej.

Posiadamy w oferciepokoje z łazienkami w nowo - wybudowanym budynku, które są stworzone z pasją do drewna dębowego. W budynku znajduje się 7 pokoi (2 pokoje 3-osobowe, 1 pokój 2-osobowy, 4 pokoje 4-osobowe. Możliwe są dostawki z uwagi na wielkość pokoi (są duże). Na wyposażeniu każdego z pokoi znajduje się: łóżko (+ materac), szafy, stół, taborety, półki – wszystko drewniane – dębowe, wykonane własnoręcznie przez gospodarza obiektu z pasją i z myślą o turystach. Ponadto w pokojach znajduje się: telewizor, czajnik elektryczny, szklanki, łyżeczki, lodówka, sprzęt plażowy (leżaki, koce i parawan), lampki nocne. Łazienki są z prysznicami. Goście mają nieograniczony dostęp do internetu. Pokoje dostępne są na parterze i I piętrze budynku.

W jednym z pomieszczeń na parterze budynku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, która jest oddana do użytku Turystom, którzy mają do niej nieograniczony dostęp. W kuchni znaleźć będzie można m.in. płytę grzewczą, mikrofalę, patelnie, garnki, talerze, sztućce, tarkę, deskę do krojenia itp. akcesoria, które są potrzebne do przygotowywania posiłków.

Posiadamy do wynajęciaprzyczepy campingowe, są to 2 przyczepy 4-osobowe. Mamy również do wynajęciadomek drewniany. Ponadto posiadamypokoje w drugim budynkuze wspólną łazienką, są to 2 pokoje 4-osobowe oraz 1 pokój 2-osobowy.

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia łóżeczka dla dziecka, a także żelazka i deski do prasowania. Na terenie posesji znajduje się miejsce na grilla wraz ze stołami piwnymi. Dla dzieci mamy piaskownicę, zjeżdżalnię, dwie huśtawki oraz bujawkę.

Zapewniamy bezpłatne miejsca postojowe dla Państwa samochodów, a Turyści przyjeżdżający do nas z rowerami, mają zapewniony schowek na rowery.

Doba noclegowatrwa od godz. 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Zakres czasowy doby noclegowej może ulec zmianie (może się wydłużyć z korzyścią dla naszych Gości, o ile pokój będzie szybciej dostępny).

Opłata za pobyt, jak również opłata klimatyczna pobierana jest od Klientów (Turystów) w dniu przyjazdu do obiektu.

W budynkach obowiązuje zakaz palenia.
Obiekt jest całoroczny.

Cennik uzależniony jest w zależności od terminu i długości pobytu, cena wynosi od 30 do 50 zł/osoba/doba w sezonie letnim (lipiec - sierpień). Ceny mogą być ustalane indywidualnie z klientem. Cena uzależniona jest od standardu pokoi, czy jest to nowy budynek, domek drewniany czy przyczepy campingowe.

Do ceny pokoju należy doliczyć opłatę klimatyczną w wysokości: 1,80 zł/osoba/doba od osób dorosłych oraz 0,90 zł/osoba/dobaod emerytów, rencistów, dzieci od 3 do 18 roku życia, młodzież ucząca się do 20 roku życia (treść uchwały o opłacie klimatycznej).
Opłata za pobyt, jak również opłata klimatyczna pobierana jest od Klientów (Turystów) w dniu przyjazdu do obiektu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dodatkowe Informacje

Na terenie obiektu:
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking
  • internet
  • plac zabaw dla dzieci
Wyposażenie pokoi:
  • łazienka
  • TV
  • SAT
  • lodówka
  • czajnik

Pogoda

Pogoda Grzybowo na dziś: 18-10-2021

pogoda
Noc: 23:00 - 05:00 Temperatura: 8 10 °C
pogoda
Rano: 05:00 - 11:00 Temperatura: 8 9 °C
pogoda
Dzień: 11:00 - 17:00 Temperatura: 8 10 °C
pogoda
Wieczór: 17:00 - 23:00 Temperatura: 9 11 °C